Antalya Temizlik Şirketleri

Firmalar Tarafından Verilen Temizlik Hizmetleri

 

           Antalya Temizlik Şirketleri , her türlü temizlik işinde, teknolojik cihazlarla ve deneyimli elemanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin sürekli gelişmesiyle, temizlik sektöründe birçok iş kolaylaştıran teknik ekipman kullanılmaya başlanmıştır.

 

            Temizlik hizmetine başlamadan önce, firmalar, ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir. Temizlikten önce keşif yapılmasıyla, işin hangi ekipmanlarla ve temizleyicilerle uygun şekilde ve kısa sürede yapılacağı belirlenmektedir. Bu da temizlik hizmetinin daha detaylı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

 

            Firmalar, ev temizliği başta olmak üzere, villa, iş yeri, otel, hastane, okul, belediye, dış cephe, galeri ve yurt gibi kurum ve kuruluşların temizliğini yapmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlama hizmeti de veren firmaların fiyat politikası, hizmet türü ve kalitesine göre farklılık göstermektedir.


Temizlik firması ile çalışmanın faydaları

İster ev ister işyeri her ortamda ihtiyaç duyulan temizlik işleri profesyonel ellerce çok daha düzeli şekilde yapılmaktadır.
 
  İster iç ister dış mekan olsun Antalya Temizlik Şirketleri çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Müşterilerinin talep ve beklentilerine yönelik hizmet veren temizlik şirketleri, yıllardır son teknolojik cihazları kullanarak kendilerini geliştirmiş ve profesyonel temizlik hizmeti yarışına girmişlerdir. Temizlik işleri, profesyonel kişilerce yapıldığında çok daha çabuk tamamlanmaktadır.
 
  Zamanın çok önemli olduğu günümüzde çoğu kişi temizliğe vakit ayıramamaktadır. Bu nedenle Antalya Temizlik Şirketleri  bir nevi kurtarıcı niteliğindedir. Her evde olmayan temizlik cihazları ile üstün temizlik hizmeti veren temizlik çalışanları her ortamı çok daha temiz hale getirmektedir.
 
  Temizlik şirketlerinin başta muhatap bulmada kolaylık gibi pek çok avantajı da bulunmaktadır.

En İyi Temizlik Nasıl Olur?

 

            En iyi temizlik firmaları, işini en iyi şekilde yapan firmalardır. Bir inşaat temizliği, daire satımı esnasında kendini gösterir. Çok iyi temizlenmiş bir daire, müşteri için cazip hale gelir. Bu nedenle Antalya Temizlik Şirketleri, tercih edilir.

 

            Pislik içerisinde bir ofise müşteriler girmek istemez. Bu nedenle, ofisler sürekli temizlenmesi gerekir. İyi bir temizlik ise artı mesai demektir. Bu işin uzmanı bir ekiple çalıştığınız zaman, Antalya Temizlik Şirketleri ofis temizliği mükemmel olur ve imajınız bozulmaz.

 

            İmajınızı korumak için temizlik gerekir. Düzenli bir temizlik yaptırmak, kariyer sahibi olmak isteyen şirketler için önemlidir. Bu nedenle Antalya Temizlik Şirketleri tercih edilmelidir.


 Temizlikte Profesyonel Hizmet Kalitesi

 

            Uzun yıllar Antalya Temizlik Şirketleri arasında en iyi temizlik hizmetini verebilmek adına çok büyük çabalar sarf ettik ve yollar kat ettik. Sizlerin daha hijyenik ortamlarda ve rahat bir şekilde yaşamlarınızı sürdürebilmeniz için en iyi ve deneyimli temizlik personelleri ile hizmet verme yarışına girdik. Müşterilerimizin memnuiyetini bildiren geri dönümleri sayesinde kalitemizden her zaman emin olduk

                                        

             Antalya Temizlik Şirketleri olarak daima en iyi kalitede deterjan ve ekipman kullanılmasına özen gösterdik. Evlerinizi, ofislerinizi, şirketlerinizi kendi iş yerimiz gibi ya da kendi evimiz gibi dip köşe temizlemeye özen gösterdik. Hizmetin kalitesinden memnun kalan müşterilerimiz daima bize güvenmeye devam ettiler. İnşaat sonrası temizliği konusunda da hizmet veren firmamız işi aldıktan sonra hem iç hem de dış temizlik sağlamaktadır.

 

             Temizlik işinde Antalya Temizlik Şirketleri içerisinde daima en önde olan öncü firma olduk. Hijyen anlayışımız birçok firmadan çok daha farklı boyutlardadır. İşini özenli ve titiz bir şekilde gerçekleştiren çok değerli profesyonel çalışanlarımız bulunmaktadır. İstediğiniz temizlik hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir Temizlik Firmaları İle Sağlıklı Ortamlar

 

             Ev işyeri ve her türlü firmaların ihtiyaç duyduğu temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kaliteli ve güvenilir personel tarafından ticari kurumlar hastaneler ve birçok şirketlerin ofis içi temizliği özenle ve itina ile yapılmaktadır.

 

            Evlerin sağlıklı olarak aile bireylerine hijyen bir ortam olarak sağlanmasını sağlayan Antalya Temizlik Şirketleri sadece evlerin değil birçok kurum ve kuruluşun temizlik hizmetlerini de karşılamaktadır.

 

            Uzman ekip sayesinde düzenli bir şekilde sağlanan Antalya Temizlik Şirketleri ve özel sektörlerin cam temizliği gibi işlerinde görev almaktadır. Müşteri memnuniyetli ve güvenirliliği ile beğeni kazanmış firma olarak kaliteli işler çıkaran ekip ile zaman kazandıran bir işçilik ile temizlik ekibi çalışmaktadır.

Yeni Doğan Bir Sektör

 

            Bir sektörün doğması ve büyümesi hatta popüler bir hale gelmesi tamamen o ortamın şartlarına bağlı olan bir iştir.

 

            Ülkemizde birçok işin profesyonel bir hale gelmesi ve yeni yeni çok büyük rezidansların AVM gibi büyük yapıların yapılmaya başlanması ile birlikte temizlik sektörü de popüler hale gelmiştir. Özelikle iki binli yılların başlangıcı bu işin büyümesine vesile olmuştur. Antalya Temizlik Şirketleri  bir yerin ya da bölgenin temizliğini tamamen her şeyi ile yapmak için kurulan firmadır.

 

            Antalya Temizlik Şirketleri  işi yaparken işi komple her şeyi ile birlikte aldığı için yarım kaldığı yerde gerekirse başka kişiler ile ve temizlik firmaları ile birlikte hareket etmek zorunda kalmaktadır. Büyük firmalarda işi komple bir şirkete verdikleri için hep büyük firmalar olmasına oldukça çok önem verirler. Çünkü büyük bir plazanın temizliği ile ilgilenmek yaklaşık 2 ay gibi bir zaman dilimi aynı şekilde de yüzbinlerce paraya mal olabilecek oldukça çok kişinin çalıştığı hem getirisinin çok büyük olduğu hem de işi yapmanın bir o kadar da zor olduğu bir sektör denebilir.

Temizlik İşleri

 

 Taşeron şirketlerin aracılığı ile görülen işler arasında yakın bir zamandan beri temizlik işleri de dahil olmuş durumda. Diğer sektörlerde faaliyet gösteren taşeron şirketleri çalışma mantığı ile aynıdır. Ancak Antalya Temizlik Şirketleri  çalışanlarının niteliksiz yani vasıfsız işçi olmaları nedeni ile aracı, taşeron şirketlere başvuru yapıp kayıtlı personeli olmaları için herhangi bir sertifikaya gerek bulunmamaktadır. Daha önce temizlik işçisi olarak çalışması veya çalışmak istemesi yeterli olmaktadır.

 

 Antalya Temizlik Şirketleri  kendilerine başvuran kişilerin kayıtlarını aldıktan sonra gelen siparişler veya hizmet taleplerine göre bu işçileri yönlendirmektedir. Temizlik malzemelerinin yapılan anlaşmalar çerçevesinde temizlik şirketleri tarafından ücrete dahil olarak karşılanması söz konusu olduğu gibi yine anlaşma kapsamında temizlik işçisi kiralayan firmanın kendisinin karşılaması da mümkün olmaktadır.

 

 Kullanılan malzemenin şirket tarafından temin edilmesi halinde kullanılan malzeme sektörün temizlik işlerinde kullanılan en ideal malzemeleri olarak belirlenmektedir. Doğru malzeme ile hızlı ve verimli çalışma elde edilerek çalışılan alanın temizliği daha etkin bir şekilde yapılmakta ve iş yerine sorunsuz olarak teslim edilmektedir.

İşin Uzmanlarından Etkili Temizlik Hizmeti

 

            Temizlik hizmetinde çığır açan firmalar, okul, inşaat, hastane, inşaat ve ev temizliğinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Temizlik hizmetinde başarılı ve etkili çözümler sunan firmamız, temizlik hizmetinde profesyonel olan elemanları tercih etmektedir. Sınıfının en iyi temizlik elemanlarını çalıştıran firmamız, kısa zamanda temizlik hizmetini bitirmektedir.

 

            İz bırakmadan temizlik yapan elemanlarımız,Antalya Temizlik Şirketleri kategorisinde, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. İz bırakmadan pırıl pırıl temizlik yapan firmamız, mükemmel temizlik için, en kaliteli temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Sınıfının en iyi elemanlarını ve en iyi temizlik ürünlerin tercih eden firmamız, mesai dışında temizlik hizmetini bitirerek, Antalya Temizlik Şirketleri bazında, başarılı sonuçlar elde etmektedir. Temizlikte en iyi tercih, sınıfının en iyisi olandır.

Üstün Temizliğin Adı

 

            Çoğu insan temizliğine önem verir ve kendisinin ve çevresinin temiz olmasına özen gösterir. Evlerin, binaların, iş yerlerinin, ofislerin vb. mekânların temizliği konusunda dikkat etmektedirler. Çoğu zamanda temizliğe fırsat bulunmadığı için insanların Antalya Temizlik Şirketleri aranmaktadır.

 

            İnsanların yaşadıkları ortamların temizliği için temizlik şirketleri kurulmuş burada çalışan elemanların en iyi şekilde hizmet vererek yaşanılan mekânlarda hijyeni sağlama amaçlı özenle çalışmaktadırlar. Bunun içinde işinde uzman ekibiyle çalışma yaparak müşterinin memnun kalması sağlanmakta ve daima müşteri odaklı çalışmalar yapılmaktadır.

 

            Mekânların en ince temizliğine kadar yapılmakta yapılan temizliğin müşteri beğenisiyle bitirilmesi hedeflenmektedir. Temizlik çok önemli olmasından ötürü temizlik şirketleri de bunun farkında olmasından dolayı en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Halı Temizliği Hizmetlerinde Basamaklı Temizlik

 

            Halılarını yıkattırma istediğinizde Antalya Temizlik Şirketleri sizin için alternatifler oluşturuyor. En doğru alternatifi arıyorsanız firmamızın sunduğu basamaklı halı yıkama temizliği işlemleri ile özel halı yıkama temizliği seçeneğine sahip olacaksınız.

 

 - Toz alma basamağı

 - Halı yıkama basamağı

 - Santrifüj basamağı

 - Havalandırma aşaması

 - Hav alma aşaması

 - Paketleme aşaması ve teslim aşaması

 

            Halı temizliğinde aradığınız sistematik ve kurumsal hizmeti veren ekibimiz her aşamada gösterdiği hassas uygulamalarla halılarınıza ve size karşı hassas davranarak temizlik çözümler üretiyor. Telefon ile firmamızı aradıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayan hizmetimizde tüm aşamaları ekibimiz basamaklar halinde yürüterek sonuçlandırıyor. Böylece ev temizliği işlemleri ev hanımları için kolaylaşırken ofis temizliği işlemleri ile de ticari hayatınızdan başarı basamakları daha hızlı çıkacaksınız.


10 Maddede Ev temizlik listesi

      Ev temizliği tüm kadınların her zaman gözünü korkutmuştur. Hep bir yardımcı ararız. Bizi zor ve yorucu işlerden kurtaracak birini ararız. Çoğu zaman bulamayız. Kendimizle yüzleşir. Her şeyi yapmaya çalışırız. Ev temizliğinde bizim en büyük yardımcımız  Antalya temizlik şirketleri  olsa da kendi başımıza çözmek zorunda olduğumuz sorunlarda vardır. Bu da onlardan biridir. Antalya ofis temizliği yapan birçok yerinde kullandığı ürünler ev temizliğinde bizim hayat kurtarıcımızdır. Şimdi onlara geçelim. Madde madde bahsedelim.

1 ) Camlar

      Cam silmek belki de en çok burun kıvırılan ev işidir ama sonuçta bir kişi bunu yapacaktır. Eğer ev sahibi kendi yapamıyorsa mutlaka Antalya temizlik şirketlerinden destek alır.

2 ) Evin Süpürülmesi

     İstenmeyen tozlar ve kırıntılardan kurtulmak için ilk yapılacak şeydir aslında.Evin biraz da görünen yüzüdür.

3 ) Yerleri Silmek

     Sadece süpürmek yetmez. Süpürdükten sonra mutlaka yerlerin özellikle fayansların silinmesi gerekir. Bunun için oldukça dikkatli ve özenli olunması şarttır.

4 ) Tuvaleti Yıkamak

    Her gün yapılması gereken bir uygulama açıkçası. Çok fazla koku yapan bir ev bölümü olduğu için mutlaka sık sık yıkanması gerekiyor.

5 ) Banyoyu Ve Küveti Yıkamak

    Tuvalet neyse banyo odur. Özellikle klozet ve küvetin hijyene dikkat edilerek yıkanması lazımdır. Su ve deterjan ya da sabun gibi temizleyicilerden yararlanılırsa daha etkili olur.

6 ) Toz Almak

       Toz almak özellikle çok fazla abajuru olan evinde kitaplığı olan ve vitrin bulunduranlar için hem çok önemli  hem de oldukça zahmetlidir. Toz alınmazsa bir ev temizlenmiş sayılmaz. Tv ünitesi gibi göz önünde olan yerlere ayrıca dikkat edilmesi gerekiyor. Üzerinden tekrar tekrar geçmekte fayda vardır.

7 ) Mutfak Dolapları

      Mutfak dolaplarını silip temizlemek evdeki olmazsa olmaz temizlik hareketlerinden biridir. Tabakların altına ve çekmecelere dikkat edip kaydırmaz yerleştirmek ev sahibinin rahat etmesini sağlar.

8 ) Merdiven Temizliği

    Antalya merdiven temizliği konusuna oldukça önem veriyor. Bir evi de temiz yapan sadece içi değildir. Antalya apartman temizliği için merdivenler ön plandadır.

9 ) Buzdolabı

    Buzdolabı düzeni ve raflarının silinmesi mutfak için temel şarttır. Dolap içinde oluşan kokunun önlenmesi için düzenli olarak temizlenip silinmesi gerekiyor.

10 ) Balkon Temizliği

    Bir evde balkon varsa ve mevsim yaz ise temiz kalması gerekiyor. Her gün balkonda oturup mevsimin tadını çıkarmak ancak temiz bir balkonla olur. Açık olduğu icin daha çabuk toz alıyor ve daha çok kirleniyor. Bu yüzden balkon temizliği oldukça önemlidir. 


Güvenle Antalya Temizlik Şirketleri

Temizlik konusunda destek almadan önce çoğunluğumuzun yaptığı gibi araştırma yapılması şart olmakla birlikte Antalya Temizlik şirketleri yapılan araştırmaların kendileri için son derece olumlu neticeler vereceğinden emindir. Evi, işyerini ve diğer mekanlarımızı birilerine emanet ederken güven duymak isteriz. Temizlik mekanın her alanında yapıldığından dolayı güvenilir kurumla çalışmak büyük önem arz eder.

Artan şirket sayısı daha dikkatli olmayı beraberinde getirdi. Temizlik şirketi tercihi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar:

 1. ·        Temizlik şirketinin resmi web sitesini arayın
 2. ·        Sitede referans olarak gösterilen kurumlar olup olmadığına bakın
 3. ·        Açık adresin verilmesi önemli olduğundan şirketin açık adresini bulmaya çalışın
 4. ·        İzin belgelerinin ve sertifikaların yayınlanmış olmalıdır, belgeleri ve sertifikaları görün
 5. ·        İletişim telefon numarasını bulun
 6. ·        Eski müşterilerin memnuniyetini öğrenin

En Uygun Fiyatlarla Antalya Ofis Temizliği

Yıllar içerisinde yaşanan ekonomik durumlar nedeniyle iş sahipleri bazı konularda tasarrufa gitmektedir ki kaliteli Antalya ofis temizliği hizmetleri uygun fiyatlarla yapıldığından kısıtlamalar içine alınmaz. Düşük kalitede temizliği yüksek maliyetlerle almak yerine kaliteliyi uygun fiyata almayı tercih eden iş sahipleri firmamız ile çalışmalarına devam etmektedir. Ofiste düzenin olması çalışanları olumlun manada etkilediğinden şirketimizin hizmetleri mutluluk vermektedir.

Ofisin büyüklüğüne ve iş durumuna göre alanında deneyimli personel yönlendirmekteyiz. Personelin ofis konusunda tecrübeli olması önemlidir. Çünkü ofis personeli çalışırken onları rahatsız etmeden iş yapmak, değerli evrak ve belgelere dikkat etmek gibi önemli hususlar vardır. Ofislerin tasarımlarında farklı yapı malzemeleri kullanıldığından şirketimiz düzenli olarak yenilikler konusunda elemanlarını eğitmektedir.

Antalya Apartman Temizliği İçin Nelere Dikkat Edilir?

Daire sayısının çok olduğu, giren çıkanın fazla olduğu binalarda Antalya apartman temizliği büyük öneme sahiptir. Giren çıkan insan sayısının fazla olması apartman içinin daha fazla kirlenmesi anlamına gelir. Apartmanlarda düzenli temizlik yapılmadığında kirler kalıplaşıp kalır. Oldukça çirkin bir manzara olmasının yanı sıra sağlık açısından da tehlikelidir. Şirketimiz apartman yöneticisinin belirlediği şekilde günlük, haftalık veya aylık temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik yapmak profesyonellik ister. Hangi malzemenin seçilmesi gerektiği, neyin nerde kullanılacağı gibi durumlar işin daha hızlı ve nezih yapılmasını sağlar. Yanlış malzeme seçimi zemine ve diğer alanlara zarar verebilir. Alanlara ve apartmanda yaşayan insanlara zarar vermeyecek birinci kalite temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler aynı zamanda daha uzun süre hijyen sağlamaktadır. 

 

Hijyenik Mekanlar İçin Antalya Temizlik Şirketleri

Kirli ve pis yerlerde insan sağlığını tehdit eden mikroplar ve bakteriler türediğinden Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden istifade edilerek hijyenik alanlar oluşturulmalıdır. Temizlik yalnızca görüntüde düzen anlamına gelmez. Görüntünün düzenli olması kadar mikropların, bakterilerin arındırılmasıdır. Yaşamın olduğu her yerde zamanla kirler, pislikler oluşmaktadır. Kirler kötü bir görüntü sergiledikleri gibi bakterileri ile de sağlığı tehdit ederler.

İnsanın yaşadığı bütün alanlar şirketimizin hizmet alanları içerisindedir. Çalışma alanlarımız arasında;

 • ·        Holding, plaza ve ofis
 • ·        Fabrika, imalathane gibi işyerleri
 • ·        Alışveriş merkezleri, eğlence alanları
 • ·        Ev ve villa
 • ·        Sosyal tesis, kamu kuruluşları
 • ·        Market, süper marketler
 • ·        Hastane, klinikler ve daha birçok alan bulunur.

Uygun Fiyatlarla Antalya Ofis Temizliği

İthalat ve ihracatın artması ile birlikte ülkemizdeki iş yoğunluğu arttığı için Antalya ofis temizliği daha büyük önem kazanmaya başladı. Eski yıllarda işler küçük ofislerde yapıldığından bir veya iki gündelikçi bayan temizlik için yeterli olmaktaydı. Oysaki günümüzde ofisler büyüdüğünden dolayı bir iki kişi temizliğe yeterli olmamaya başladı. Ofislerin tasarımlarında kullanılan yapı malzemelerinin de değişmesi temizliğin profesyonel ellere teslim edilmesini ihtiyaç haline getirdi.

Şirket elemanlarımız, ofisteki işlere engel olmadan temizlik yapmak üzere eğitimler almaktadır. Düzenli olarak yaptığımız seminerlerle personelimizin hangi ürünü hangi yapıda kullanacaklarına dair eğitimler vermekteyiz. Ofislerde önemli belge ve evraklar bulunduğundan temizlikte özel hassasiyet gösteririz.

Antalya Merdiven Temizliği İşleyişi

Bina yöneticisi ile yapılan sözleşme ile Antalya merdiven temizliği hizmetleri alınmaya başlanır. Sözleşme, hem müşterimiz hem de bizim için önemlidir. Apartman yöneticisi yapılmasını istediği özel kriterleri belirtir. Şirketimiz yapacaklarını ifade ederek sözleşme imzalanır. Sözleşme gereği öncelikle apartmanın büyüklüğüne ve temizliğin çeşidine göre personel sayısı belirlenir.

Apartman temizliği günlük, haftalık, aylık ve genel gibi çeşitlere ayrılır. Temizlik çeşitlerinde işlerin detayı arttığından çalışan sayısı değişir. Çalışan sayısından sonra birinci kalite temizlik ürünleri ve son teknolojik cihazlar tedarik edilerek temizliğe başlanır. Temizlik bittikten sonra denetim yapılır. Temizlik formu doldurularak bina yöneticisine teslim edilir. Apartman içinin temiz olması ev içlerini de etkileyeceğinden firmamız gibi profesyonel temizlik şirketleri ile çalışmayan özen gösteriniz. 

Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde tarafınıza daha detaylı bilgi verilecektir.